top of page

Finał Halowej Ligi Młodzika

Wczoraj dobiegły końca 4 miesięczne zmagania w Kujawsko-Pomorskiej Lidze halowej w kategorii Młodzika (2006-2007) 🏆

W całej lidze wystąpiło 16 drużyn z różnych zakątków naszego województwa Kujawsko-Pomorskiego 🌏 Naszą szkółkę reprezentowały dwie drużyny. Jedna z naszych ekip zajmuje miejsce w drugiej części tabeli. Nasza drużyna miewała dobre momenty. Udało się zdobyć kilka punktów, a niektóre mecze i postawa na boisku były naprawdę dobre 😉 Mamy liczną grupę zawodników w kategorii Młodzika i chcemy dawać szansę wszystkich. Oni cały czas są młodymi zawodnikami mającymi 12 lat i takie doświadczenia są dla nich bardzo ważne. Druga drużyna zaliczyła duży falstart i początek w lidze nie był dla nas korzystny. Na szczęście zdarzyły się turnieje gdzie graliśmy bardzo dobrze. W pełni prezentowaliśmy swoje umiejętności i realizowaliśmy to czego uczymy się na treningach 😊 Tym samym udało nam się awansować do najlepszej 6 i wczoraj zagrać w turnieju finałowym w Ciechocinek ⚽️ Cała stawka turnieju była mocna, ale na pewno w naszym zasięgu bo w pierwszej fazie udało nam się wygrywać, z niektórymi z tych drużyn. Wczoraj musieliśmy uznać wyższość rywali. Bardzo chcieliśmy grać jak najlepiej, ale to niekiedy nie

pomoga, a przeszkadza. To tylko sport i drobny błąd decyduje o wyniku. Znamy możliwości naszych zawodników. Wczoraj mieliśmy chwile, w których konstruowaliśmy akcje tak jak nas na to stać. Tylko tych momentów było za mało. Nasz bilans to 2 remisy i trzy porażki. W związku z tym plasujemy się na szóstym miejscu.

Jesteśmy dumni z każdego naszego zawodnika 😉 Gra, którą prezentują nas cieszy 😍 Oczywiście wyciągamy wnioski i wiemy nad czym pracować dalej 📖📈

Dumnie reprezentowaliśmy nasze miasto na finałach ☺ Gmina Nakło nad Notecią ❤💛💙

Dziękujemy naszym Partnerom EuroTech za pomoc w organizacji wyjazdów. Za bezpieczną podróż na zawody @Waldek Splitt ☺ Rodzicom, którzy wspierają nas podczas wyjazdów i w innych aspektach organizacyjnych 👐 Dziękujemy @Piotr Fiutak za całe zawody 🖐

A już za tydzień 10 marca w Solcu Kujawskim zagra nasza drużyna Orlików (2008-2009), która znalazła się w najlepszej ÓSEMCE spośród 32 drużyn 😊 Trzymajcie za nas kciuki ✊


留言


bottom of page