top of page

Junior Cup rocznik 2006

W sobotę na parkiecie nakielskiego Staszica zobaczyliśmy zawodników urodzonych w roku 2006 i młodszych. Do turnieju przystąpiło 8 drużyn, a wśród nich 3, które reprezentowały nasze miasto w barwach SF Junior Nakło. Dwie nasze drużyny składały się z zawodników urodzonych w 2006 i 2007 roku, a trzecia z zawodników urodzonych w 2008 i 2009 roku. Dla tych ostatnich turniej miał być przetarciem przed kolejnym dniem. Gdzie mierzyli się ze swoimi rówieśnikami, ale o tym w następnym artykule. Tego dnia pierwszej naszej drużynie zabrakło 1 pkt do wyjścia z grupy z drugiego miejsca i walczenia o najwyższe miejsca w tym turnieju. Tego dnia nie zagraliśmy na miarę swoich możliwości. Chcieliśmy wypaść jak najlepiej i być może stres z tym związany spowodował to, że popełnialiśmy dużą liczbę błędów, które rywale skrzętnie wykorzystywali.

Wyniki końcowe:

1. Gryf Sicienko I

2. Gryf Sicienko II

3. Pomorzanin Serock

4. Wisełka Solec Kujawsko

5. SF Junior Nakło I

6. KKP Bydgoszcz (dziewczyny)

7. SF Junior II

8. SF Junior 2008


Partnerzy:

Eurotech Łukasz Kosiór, Gmina Nakło nad Notecią, Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji w Nakle nad Notecią, Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią, Restauracja TavernaKommentare


bottom of page