top of page

Junior Cup rocznik 2008

Zaktualizowano: 11 sty 2019

W ubiegłą sobotę grał również rocznik 2008. W stawce turnieju zobaczyliśmy 5 drużyn. Turniej rozegrany był w systemie „każdy z każdym”, a mecz trwał 20 minut. Dużo czasu spędzonego na boisku (80 minut) na pewno było świetną lekcją dla wszystkich drużyn. Spotkania były bardzo zacięte, a zawodnicy robili co mogli dla swoich drużyn, kibiców i siebie przede wszystkim. Nasza drużyna mimo, że w tym składzie rozegrała kilka turniejów prezentowała się bardzo dobrze. Kolejne doświadczenie musi procentować w przyszłości. Kolejny sprawdzian w sobotę (12.01.2019 r.) w nakielskim Staszicu , gdzie będziemy organizatorem III Turnieju Kujawsko-Pomorskiej Ligi Halowej w kategorii Orlik. Serdecznie zapraszamy od godziny 10:00. Zobaczcie jak grają nasi zawodnicy.

Klasyfikacja końcowa:

1. Junior Football Academy Przechlewo

2. Polonia Bydgoszcz

3. SF Junior Nakło

4. Victoria Koronowo

5. Wisełka Solec Kujawski

Król Strzelców: Chrapkowski Grzegorz (JFA Przechlewo)

Najlepszy bramkarz:

Najlepszy Piłkarz: Wawrzyniec Mroczek

Dziękujemy rodzicom naszych zawodników za bezcenną pomoc i wszystkim tym, na których możemy liczyć 

Partnerzy:

EuroTech Łukasz Kosiór, Gmina Nakło nad Notecią, Zespół Oświaty i Rekreacji w Nakle nad Notecią, Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią, Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią, Salon NC+ Żnin Grzegorz Kaźmierczak, R-GOL.com, Restauracja TAVERNA w Nakle nad Notecią.


Comments


bottom of page