top of page

Junior Cup rocznik 2010

Zaktualizowano: 5 gru 2018


W sobotę rozgrywamy drugi turniej Junior Cup. Popołudniu zagrały drużyny z rocznika 2010 i młodsi. Był to kolejny turniej naszej drużyny z tego rocznika. Widać, że z meczu na mecz chłopacy nabierają pewności siebie, a takie nastawienie przenosi się na lepszą grę. W starciu z bardzo mocnymi drużynami dzielnie stawialiśmy czoła i emocje towarzyszyły każdemu spotkaniu. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja, a każdy uczestnik otrzymał złoty medal. Ten, który symbolizuje zwycięstwo, a więc tego dnia nie było przegranych. Zebrane doświadczenie i każda chwila na boisku były wyjątkowe. Dzisiaj liczy się zabawa, a w dalekiej przyszłości przyjdzie czas na grę o miejsca. W zawodach wyróżniliśmy również najlepszych zawodników w każdej drużynie. Za tydzień kolejny turniej dla tej kategorii wiekowej. Trzymajcie mocno kciuki za naszych podopiecznych.

Zespoły:

SF Junior Real

SF Junior Barcelona

MUKS CWZS Bydgoszcz I

MUKS CWZS Bydgoszcz II

Sportis Academy Łochowo I

Sportis Academy Łochowo II

Brzózki Brzozowo

Feniks Mrocza


Dziękujemy rodzicom naszych zawodników za bezcenną pomoc i wszystkim tym, na których możemy liczyć.

Partnerzy:

EuroTech Łukasz Kosiór, Gmina Nakło nad Notecią, Zespół Oświaty i Rekreacji w Nakle nad Notecią, Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią, Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią, Salon NC+ Żnin Grzegorz Kaźmierczak, R-GOL.com, Restauracja TAVERNA w Nakle nad Notecią.


Comments


bottom of page