top of page

Junior Cup rocznik 2011

Zaktualizowano: 5 gru 2018

Ostatni turniej w ten weekend odbył się w niedzielę. Organizowany był dla zawodników z rocznika 2011 i młodszych. Był to kolejny turniej naszej drużyny z tego rocznika. Widać, że z meczu na mecz chłopacy nabierają pewności siebie, a takie nastawienie przenosi się na lepszą grę. W starciu z bardzo mocnymi drużynami dzielnie stawialiśmy czoła i emocje towarzyszyły każdemu spotkaniu. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja, a każdy uczestnik otrzymał złoty medal. Ten, który symbolizuje zwycięstwo, a więc tego dnia nie było przegranych. Zebrane doświadczenie i każda chwila na boisku były wyjątkowe. Dzisiaj liczy się zabawa, a w dalekiej przyszłości przyjdzie czas na grę o miejsca. W zawodach wyróżniliśmy również najlepszych zawodników w każdej drużynie. W ten weekend zobaczyliśmy ponad 200 zawodników, a w całym cyklu nasze miasto odwiedzi ich blisko 800. Jest to jeden z największych cykli turniejów piłki nożnej dla dzieci w naszym regionie. Razem tworzymy historię, a najlepszą nagrodą za tę twórczość jest uśmiech dziecka.


Zespoły:

SF Junior Real

SF Junior Barcelona

SF Junior Juventus

Spójnia Białe Błota

Mustang Ostaszewo


Dziękujemy rodzicom naszych zawodników za bezcenną pomoc i wszystkim tym, na których możemy liczyć.


Partnerzy:

EuroTech Łukasz Kosiór, Gmina Nakło nad Notecią, Zespół Oświaty i Rekreacji w Nakle nad Notecią, Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią, Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią, Salon NC+ Żnin Grzegorz Kaźmierczak, R-GOL.com, Restauracja TAVERNA w Nakle nad Notecią.


Commentaires


bottom of page