top of page

Junior Cup rocznik 2011

Miniony weekend rozpoczęliśmy turniejem dla rocznika 2011. Były to pierwsze z 4 zawodów, które odbyły się w ubiegłą sobotę i niedzielę. Tego dnia zobaczyliśmy 7 drużyn, które grały w systemie „każdy z każdym”. Na wczesnym etapie rozwoju zawodnika nie powinno prowadzić się klasyfikacji końcowej i tak też zrobiliśmy. Wiemy, że już siedmiolatkowi zależy na zwycięstwie i o to gramy. Natomiast w procesie szkoleniowym nie jest to najważniejsze. Skupiamy się na indywidualnym rozwoju zawodnika. Nasz klub reprezentowały dwie drużyny – nazwane Real i Barcelona. Chłopacy spisywali się bardzo dobrze. Mieliśmy kilka zwycięstw, zdarzył się remi i jakaś porażka. Jest to dla naszych zawodników kolejne doświadczenie, a warto dodać, że w naszych składach można było zobaczyć zawodników urodzonych już w 2013 roku! Nawet dwóm z nich udało się strzelić bramkę.


Lista drużyn bez tabeli końcowej:

SF Junior Barcelona

SF Junior Real

Iras Czaplinek

Feniks Mrocza

Mustang Ostaszewo

Juventus Academy Bydgoszcz Nerri

Juventus Academy Bydgoszcz Biancho


Partnerzy:

Eurotech Łukasz Kosiór, Gmina Nakło nad Notecią, Zespół Obsługi Oświaty i Rekreacji w Nakle nad Notecią, Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią, Restauracja Taverna.


Comments


bottom of page