top of page

Junior Cup rocznik 2012

Zaktualizowano: 5 gru 2018

W minioną sobotę rozpoczęliśmy cykl 11 turniejów Junior Cup. Na początek zagrały drużyny z rocznika 2012 i młodsi. Naszą szkółkę reprezentowały aż 4 drużyny w blisko 30 osobowym składzie. Dla niektórych był to pierwszy turniej w życiu, a co za tym idzie ogromne emocje i przeżycia. Niezapomniane wspomnienia na długo zapadną w ich pamięci. W naszych drużynach byli też chłopcy, którzy urodzili się w 2014 roku. Stawiają swoje pierwsze piłkarskie kroki i jesteś z nich bardzo dumni. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja, a każdy uczestnik otrzymał złoty medal. Ten, który symbolizuje zwycięstwo, a więc tego dnia nie było przegranych. Zebrane doświadczenie i każda chwila na boisku były wyjątkowe. Dzisiaj liczy się zabawa, a w dalekiej przyszłości przyjdzie czas na grę o miejsca. W zawodach wyróżniliśmy również najlepszych zawodników w każdej drużynie.

Zespoły:

SF JUNIOR BARCELONA

SF JUNIOR REAL

SF JUNIOR BORUSSIA

SF JUNIOR BAYERN

JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ NERRI

JUVENTUS ACADEMY BYDGOSZCZ BIANCHO

OLIMPIA WTELNO

SPORTIS ACADEMY ŁOCHOWO

Dziękujemy rodzicom naszych zawodników za bezcenną pomoc i wszystkim tym, na których możemy liczyć

Partnerzy:

EuroTech Łukasz Kosiór, Gmina Nakło nad Notecią, Zespół Oświaty i Rekreacji w Nakle nad Notecią, Starostwo Powiatowe w Nakle nad Notecią, Zespół Szkół im. Stanisława Staszica w Nakle nad Notecią, Salon NC+ Żnin Grzegorz Kaźmierczak, R-Gol.com , Restauracja TAVERNA w Nakle nad Notecią.


Comments


bottom of page