top of page

O Puchar Tymbarku

W ubiegłym tygodniu 2 nasze drużyny w kategorii U-8 rywalizowały w etapie powiatowym ogólnopolskiego turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku.

W stawce turnieju mieliśmy 4 drużyny. Oprócz dwóch naszych zagrały jeszcze Football Academy Szubin oraz Skra Paterek. Po bardzo zaciętych meczach jedna z naszych drużyn wywalczyła pierwsze miejsce i będzie reprezentowała nasz powiat na finałach Województwa Kujawsko-Pomorskiego. Dziękujemy wszystkim naszym zawodnikom za postawę na boisku, a naszym rywalom za wspólne chwile na boisku.

Nasi zawodnicy w starszych kategoriach wiekowych w większości nie mogli wystąpić w tym turnieju. Niestety regulamin

ogranicza kryterium dostępności tych zawodów. Kilkoro z nich wystąpi w finałach wojewódzkich w barwach SP 4 w Nakle nad Notecią

Comments


bottom of page