top of page

Początek Kujawsko-Pomorskiej Ligi Halowej PIOTAK -rocznik 2006

Zaktualizowano: 5 gru 2018

W miniony weekend dwie nasze drużyny w kategorii Młodzik (2006/2007) przystąpiły do Kujawsko-Pomorskiej Ligi Halowej. Pierwszy grał zespół SF Junior II Nakło, który wybrał się na swoje mecze do Sępólna Krajeńskiego. Niestety doznajemy wysokich porażek z Krajną Sępólno Krajeńskie oraz Victorią Niemcz. Jeden z meczy się nie odbył, ponieważ drużyna Zdroju Ciechocinek nie zjawiła się na zawodach – walkower 3:0 dla naszego zespołu. Zespół składa się z zawodników, którzy zbierają pierwsze doświadczenia i wspomaga ich kilku doświadczonych graczy. Ci drudzy spisywali się bardzo dobrze, ale niestety tego dnia to było za mało.

Druga z naszych drużyn SF Junior I Nakło wybrała się na turniej do Ślesina. W niedzielne popołudnie zagraliśmy przeciętne zawody. Znamy naszych zawodników i wiemy na co ich stać. Udowodnili to niejednokrotnie. Niestety tego dnia do dwóch pierwszych meczy podchodzimy ze zbyt dużym luzem i przegrywamy z Gryfem I Sicienko oraz UKS Jedynka Aleksandrów Kujawski. Dopiero w ostatnim meczu gramy na swoim poziomie i pokonujemy Gryf II Sicienko. To już drugi turniej z rzędu kiedy nasi zawodnicy nie prezentują swoich prawdziwych możliwości. Czeka nas sporo pracy mentalnej. Musimy przenieść naszą grę na treningach i sparingach na oficjalne mecze. Z tych porażek wyciągamy wnioski i postaramy się odegrać przy najbliższej okazji.

Cała Liga liczy 16 zespołów, które rozegrają 4 turnieje w systemie „każdy z każdym”. Jeszcze dużo przed nami i mamy nadzieję, że kolejne zawody potoczą się po naszej myśli.


Comments


bottom of page