top of page

Rok 2018

Ten rok pozostanie na długo w naszej pamięci bo mieści się w nim data naszego początku. Poniższe zdjęcie to pierwsza złapana chwila, w której ukazał się nasz piłkarski projekt. Na samym początku w naszej szkółce zaczyna trenować ok. 40 zawodników. Dzisiaj po upływie 10 miesięcy jest ich 110. Nie w tym wszystkim liczby są najważniejsze i nie wiemy czy to mało czy dużo. My po prostu kochamy piłkę nożną i pracę z dziećmi. Te wszystkie chwile - pot na treningu, uśmiech, radość, smutek otaczają naszą codzienność. Jesteśmy dumni z tego, że rodzice powierzają nam pod opiekę swoje fantastyczne dzieci bo wszystkie takie są! Bez wyjątku. Pewnie nie zrobimy wszystkiego najlepiej i nie odwzorujemy realiów szkoleniowych potentatów w tym kraju, ale dokładamy wszelkich starań by z miesiąca na miesiąc być coraz lepszym. Nie jest to łatwe i wymaga to ogromnego poświęcenia. Natomiast gdy spotkamy się tak jak tydzień temu przy okazji treningu świątecznego i momentami łzy napływają do naszych oczu. To wiemy dlaczego to robimy!

Ten niespełna rok podsumujemy w paru statystykach ⤵

➡️rozegraliśmy 36 turniejów, graliśmy w różnych ligach i kilkunastu sparingach ➡️ ponadto sami zorganizowaliśmy 22 turnieje dla dzieci Junior Cup 😲➡️ Pierwszy wygrany turniej 27.01.2018 r. Dąb Winter Cup rocznik 2007 i tym samym pierwsza wygrana w historii 8:0 z Wisłą Junior Fordon ➡️ 31.01.2018 r. nawiązujemy współpracę z R-GOL, tego samego dnia organizujemy pierwszy turniej i wygrywamy go zarazem nie tracąc przy tym bramki - rocznik 2007 ➡️ Latem organizujemy pierwszy obóz sportowy w Darłowie dla grupy 40 zawodników ➡️ Nasi zawodnicy uczestniczą w konsultacjach Mobilnej Akademii Młodych Orłów ➡️ Dla naszych zawodników organizujemy dodatkowe eventy dzień mamy, dziecka, wyjazdy dodatkowe i wiele innych.

To taki ekspresowy skrót bo każdy treningowy dzień przynosi nam kolejne wspomnienia i cudowne momenty.

Sami nie zrobimy nic dlatego dziękujemy wszystkim, którzy są z nami. Jest Was tylu, że ciężko wymieniać wszystkich z osobna w obawie przed pominięciem. Dlatego dziękuję Wam! Tak po prostu.

Przy okazji życzymy Wam aby kolejny rok był jeszcze lepszy. Bądźcie zdrowi, aktywni i miejcie marzenia. One się spełniają.Comments


bottom of page