top of page

UWAGA !!!! OBÓZ LETNI !!!

Obóz Sportowo-Edukacyjny ⚽🌞⚽🌞⚽🌞

🏡 Rewal Ośrodek Bazylak Bardzo piękny kompleks kolonijny, który nie tak dawno temu został oddany do użytku. Na terenie znajdują się dwa boiska do piłki nożnej, boisko do piłki siatkowej, miejsce biwakowe, dmuchane atrakcje (nieodpłatne korzystanie bez limitu), plac zabaw, świetlica z różnymi atrakcjami dla dzieci. Obiekt oddalony jest od morza 10 minutowym spacerem. Zobaczcie sami jak wygląda nasz ośrodek 👇

📆 8.08 - 14.08.2019 r. (7 dni)

W OFERCIE:

- Opieka Kadry z uprawnieniami kierownika i wychowawcy kolonijnego - 1 Kierownik Wypoczynku + 3 Wychowawców - Zgłoszenie obozu do Kuratorium Oświaty - Dojazd w dwie strony - Pokoje 4-6 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym - uczestnicy ulokowani będą w jednym budynku wraz z kadrą obozu - TV i WiFi - 4 posiłki dziennie - 2 treningi dziennie w Ośrodku i na innych obiektach w Rewalu - Testy Piłkarskie - Animacje czasu wolnego - Ognisko z kiełbaskami - Wyjście do parku wspinaczkowego - Pobyt na plaży pod nadzorem Ratowników WOPR - Ubezpieczenie NW - Certyfikaty uczestnictwa - Nagrody indywidualne

💰 740 zł - cena uwzględnia wszystkie składniki oferty i nie przewiduje dodatkowych opłat

* wyprawka dla dzieci może zawierać słodycze i przekąski, które powinny być spakowane w podpisanej torbie/reklamówce. Dziecko każdego dnia będzie mogło wybrać 2 produkty ze swojej paczki, która znajdować będzie się w pokoju kierownika obozu.

** kieszonkowe prosimy spakować w kopercie z podaną kwotą. Przy pobieraniu pieniędzy w pokoju kierownika wypoczynku będzie sporządzona lista pobrań.

*** przyjmowanie leków odbywać będzie się w pokoju kierownika wypoczynku, wg wcześniejszych ustaleń z rodzicem uczestnika wypoczynku.

**** jeśli to możliwe prosimy podpisać odzież na metkach. Ułatwi to odszukanie zguby.

Wszelkie powyższe informacje będą powtórzone w informatorze wyjazdu, który otrzyma każdy uczestnik.

Deklaracja do 15.02.2019 r. z wpłatą zaliczki do 15.02.2019 r. w wysokości 250 zł. Druga część do 31.06.2019 r. Jest możliwe ustalenie indywidualnej formy płatności (w tym przypadku prosimy o kontakt i umówienie indywidualnych terminów)

Karty Kwalifikacyjne Uczestnika Wypoczynku otrzymacie po dokonaniu wpłat.

Liczba miejsc ok. 50

Zapisy: 661-581-702, Trener Łukasz

Rok temu bawiliśmy się wyśmienicie !!!!


Kommentare


bottom of page