top of page

WAŻNA INFORMACJA ZWIĄZANA Z POWROTEM DO NASZYCH ZAJĘĆ

Niebawem wracamy do zajęć piłkarskich. Będą one prowadzone wg nowych zasadach i wytycznych, które normują wytyczne Ministerstwa Sportu. Nasz powrót jest uwarunkowany decyzjami rządowymi, które dają nam taką możliwość i szkółki w całej Polsce wracają do prowadzenia treningów w nowej rzeczywistości.

Przygotowaliśmy dla Państwa szereg zasad, które są bardzo ważne w kwestii uczestnictwa w zajęciach. Ich przestrzeganie to kluczowy element powrotu na boisko. W miesiącu maju miejscem naszych treningów będzie Przystań Powiat Nakielski, gdzie ustawimy boisko mobilne do piłki nożnej. Tutaj czekamy na oficjalne decyzje w tej sprawie, więc gdy tylko zostanie nam udzielano odpowiedz na skierowane pismo podamy harmonogram treningów. Wybraliśmy te miejsce żeby jeszcze bardziej zwiększyć bezpieczeństwo, ponieważ tylko nasza szkółka będzie korzystała z tego miejsca.

Stworzymy 6 osobowe grupy, które trenować będą 45 lub 60 minut. Bardzo ważna będzie frekwencja na zajęciach przy tak małej liczbie uczestników. Nieuzasadnione nieobecności mogą bardzo wpłynąć na jakość treningów i plany prowadzących trenerów, więc prosimy o sumienność w tej kwestii. Gdy sytuacja będzie się stabilizować będziemy podejmować kolejne decyzje i dostosowywać je do wytycznych ministerialnych. Przed pierwszymi zajęciami dzieci odbędą instruktarze bezpieczeństwa. Prosimy o przekazywanie trenerowi Łukaszowi informacji SMS na numer telefonu 661581702 - TRENUJE lub NIE TRENUJE. To bardzo ważna informacja na podstawie której ustalimy grupy treningowe.


Opmerkingen


bottom of page