top of page

Zwycięstwo w turnieju w Sicienku

Graliśmy turniej charytatywny dla chorej Kasi! Zajmujemy 1 miejsce!

W sobotę 20.10. dwie nasze drużyny udały się na zawody rocznika 2006 do Sicienka. W stawce 5 drużyn nasza pierwsza drużyna wygrywa turniej, a druga zajmuje 5 miejsce. Warto dodać, że nasz drugi zespół to w większości zawodnicy urodzeni 2008 i 2009 roku. Było to dla nich ogromne wyzwanie, ale dzielnie dotrzymywali kroku starszym kolegom. Pierwszy zespół grał tego dnia rewelacyjnie. Pomijając same wyniki ich postawa na boisku była miła dla oka. Cieszyli się z gry, z każdej minuty, a piękne akcje były tego następstwem. Dziękujemy naszym zawodnikom i organizatorom Gryfowi Sicienko za zaproszenie. Trzymamy kciuki za Kasię i jej szybki powrót do zdrowia. Przy okazji przesyłamy życzenia zdrowia dla naszego zawodnika Pawła, który miał być tego dnia z nami, ale trafił do szpitala. Wracaj szybko do nas! Czekamy!!

Wyniki: SF JUNIOR I - SF JUNIOR II 2:0 SF JUNIOR I - Juventus Academy Bydgoszcz 1:0 SF JUNIOR I - Victora Niemcz

1:1 SF JUNIOR I - Gryf Sicienko 1:0 SF JUNIOR II - Victoria Niemcz 2:2 SF JUNIOR II - Gryf Sicienko 0:4 SF JUNIOR II - Juventus Academy Bydgoszcz 0:1

Comentarios


bottom of page