top of page

Turniej w Osieku

W sobotę 17 listopada dwa nasze zespoły wzięły udział w turnieju w Osieku organizowanym przez Stowarzyszenie Promocji Kultury i Sportu KRAJNA. Nasza drużyna rocznika 2010/2011 miała okazję zbierać pierwsze doświadczenia turniejowe. Był to nasz pierwszy oficjalny turniej w tym składzie. Chłopcy dzielnie walczyli i starali się prezentować z jak najlepszej strony. W turnieju nie była prowadzona klasyfikacja i każdy tego dnia był zwycięzcą. Zebrane doświadczenie jest bezcenne i daje nam materiał do dalszej pracy.

W godzinach popołudniowych grał rocznik 2008/2009.Chłopacy pod wodzą trenera Michała spisali się rewelacyjnie. Rozegrali 5 meczy z czego 4 udało im się wygrać, kolejno z: Orły Klamry, Victoria Niemcz, Mały Piłkarz Sępólno, Feniks Mrocza. Silniejsi tego dnia okazali się jedynie młodzi piłkarze Tęczy Łobżenica. Jesteśmy bardzo dumni z naszych zawodników, a ich potencjał jest ogromny.

Dziękujemy rodzicom, którzy tego dnia mocno ściskali kciuki za swoje dzieciaki, będąc razem z nami na trybunach.


Comments


bottom of page